Anasayfa / Genel / Faydalı bilgiler / Kilit Taşı Kullanımı Ve Özellikleri

Kilit Taşı Kullanımı Ve Özellikleri

 www.kilitliparkeankara.com  

0532 410 6671

Kilit taşı, inşaat sektörünün çok sık tercih edilen malzemelerinden birisidir. Tercih edilmesindeki sebep dayanıklı bir malzeme olması, yağmur ve çamur gibi durumlara karşı koruma sağlamasıdır. Park alanlarında, kaldırımlarda, yaya yolunda ve garajlarda daha estetik bir görüntü kazandırılır. Kilit taşının sağlamlığı, tasarruf ve uzun ömürlü kullanım özelliklerini de beraberinde getirmektedir.  kilit taşı fiyatları kullanımı da başkent içerisinde yoğun bir şekilde görülür.

 

 Uygulama Konusunda Esnek İmkânlar Sunar

 Kilit taşlarında uç kesimlerinin çıkıntılı ve ortalarında dar şekilde devam etmesi sebebiyle

 uygulama alanı içerisinde birbirine sıkı bir bağ ile kilitlenir. Farklı desenler planlanarak da örülebilir. Arnavut kaldırımı modeli en sık tercih edilen örme çeşitlerinden birisidir ve sokaklara oldukça şık bir görünüm sağlar. Aynı zamanda sert bir zemin kullanımı ihtiyacında da meydanlarda, bahçelerde, parklarda ve otopark içerisinde kilit taşı kullanımı ile esnek çözümler sunar.Beton ve asfalt malzemenin alana dökülmesi ile üstünden düzenleme yapılarak durduğu gibi kalması sağlanır. Altında kalacak olan zeminde beton ya da asfaltın kalkması durumunda bile bozulma görülebilir. Beton ya da asfaltın alan için uygulanması hem pahalı hem de zahmetlidir. Ancak uygulanması kadar bu taşların kaldırılması da büyük bir emek ve ödeme ister. Ankara kilit taşı kolay bir şekilde uygulama imkanı sunar ve diğer malzemelere göre daha uygun fiyatlar ile temin edilebilir. Taşıma açısından da büyük esneklikler sağlar. Farklı renk ve boyutlarda da üretimleri gerçekleştirilir. Döşendikten sonra çok uzun bir süre mevcut estetik görünümünü korur.

 

 Uzun Ömürlü Malzeme Özelliği

 

  Kilit taşının uygulanmasında herhangi bir hava şartı ya da zorunluluk aranmaz. Diğer

 malzemelerde aşırı sıcaklar ya da yağmur etkisi nedeniyle çatlama ve çatlaklar meydana gelebilir. Zemin bozuldukça görüntü açısından da daha çirkin bir durum ortaya çıkar. Ancak kilit taşı fiyatları uygulamalarında yenileme ve onarma işlemleri de mümkündür. Herhangi bir hava durumu karşısında bozulmaya neden olmaz. Arnavut kaldırımı ve benzeri uygulama adları ile de anılan bir taş türüdür. Farklı tüm desenler için kullanıma uygundur. Yalnızca boyut ve şekillerinin değiştirilmesi gerekir.

 

 Kilit Taşının Kalitesi

 

  TSE belgesi ile birlikte, belirli standartlara göre bu taşların üretimi sağlanır. Bu özelliği ile birlikte, hava koşullarından etkilenmesi engellenir, uzun ömürlü bir malzeme olarak kabul edilir ve estetik anlamda görüntüsü ile de memnun bırakır. Kilit taşlarının uygulanmasında mutlaka işin ustası yer almalı ve zeminin düz olduğuna dikkat edilmelidir . 

ankara bina otopark, ankara cevre duzenleme, ankara karo taş imalatcısı, ankara kilitli parke taşı, cevre duzenleme ustası, cevre düzenleme firması, geçmeli taş karo taş ankara, karo taş ustası, karo taşı, kelebek taş, kiliti parke ustası, kilitli parke, kilitli parke firması, kilitli parke fiyatı, kilitli parke maliyeti, kilitli parke rekleri, kilitli parke taş fiyatı, kilitli parke taş maliyeti, kilitli parke taş ustası, kilitli parke taş çayyolu, kilitli parke taşı, kilitli parke taşı fiyatı, kilitli parke taşı otopark için, kilitli arke taşı ustası, kilitli parke taşı ümitköy, kilitli parke uygulaması, kilitli parke zemin taşları, kilit parke taşları ankara, kilit taşları ankara, kilit taşı, kilit taşı ankara, kilit taşı ankara fiyatı, kilit taşı döşemesi, kilit taşı firması, kilit taşı fiyatları, kilit taşı ucuz, kilit taşı ustası, otopark için taş, otopark için zemin taşı, otopark zemin taşı, taş ustası, zemin taşı fiyatları, çevre düzenleme, şev taşı, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle,

 

site  : www.kilitliparkeankara.com

0532 410 6671

FavoriteLoadingBeğendiklerime Ekle

Yorumlar

yorumlar

İlginizi çekebilecekler

Universal Bagaj Filesi

Beğendiklerime EkleYorumlar yorumlar

Araç içi soğutucu

Beğendiklerime EkleYorumlar yorumlar